Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trollové

3. 8. 2008

Zlomyslní Jungle Trolové, kteří obývají mnohé ostrovy South Seas (Jižních moří) jsou známi svoji krutostí a temnou mystikou. Jsou lstiví, barbarští a pověrčiví a v jejich srdcích vře nenávist proti všem ostatním rasám.

Jeden kmen byl však přinucen ovládnout svoje předsudky po tom, jak se střetl s Thrallom, Orským Warchiefom a jeho mocnou Hordou. Trollové z Darkspear trkne, dlouhé roky odloučení od jejich domoviny v Stranglethorn Vale byli téměř zničeni skupinou Muflíků, ale Thrall a jeho Horda jich zachránili. Vděční Trollové potom přísahali, že budou navždy spojenci Hordy.

Vede jich vychytralý Shadow Hunter Vol'Jin a Darkspearstí. Trollové dnes žijí v Drotaru spolu se svými Orkskými spojenci. Jejich dědina, nazvaná po padlém vůdcovi kmene Sen'Jinovi se rozkládá na východním výběžku drsné, kamenité krajiny. Darkspear tribe má vliv i na velkou část nedalekých džunglí Echo Isles.

Jako součástí hordy, Trollové rozšířili svou loajálnost i na mocné Taureny, ale vůči manipulátorům v podobě Forsakena projevují velkou nedůvěru, protože věří že, nemrtví šíří v řadách spojenců jen neštěstí a vyvolávají spory.

Classy: Warrior, Hunter, Shaman, Rogue, Priest, Mage
Frakce: Horda
Vládce: Vol'jin
Dopravní zvíře: Ještěr 40lvl/60lvl
Počáteční lokace: Durotar
Hlavní město: Orgrimmar

Berserking:
Aktivováním po utrpění zranění se zvýší rychlost útoků zblízka a kouzlení.

Regeneration:
Zvyšuje rychlost obnovy hitpointů.

Beast Slaying:
Bonus k damage proti nestvůrám typu Beast (zvíře).

Throwing Specialization:
Zlepšuje schopnost boje s vrhacími zbraněmi.

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář